Dikush nga Anglia bleu

Paleta Blushed

1 orë më parë.

×
POROSIT TANI
POROSIT TANI
Blej
Send Nudes

- Send Nudes Collection

L7343.18

SHIKO PRODUKTET

NA NDIQNI @SKOSMETICS.CO

Magjia e @henrigjata_mua tek @tea.trifoni 😍
Using Naked LipPowder and Luce Lipgloss 😍 👄 #skosmetics #sendnudes
...

The squad 😍 #sendnudes #skosmetics ...

Cila shkelqen me shume?🙈✨ #brushcrush ...

Today’s mini tutorial on @sara.karaj ‘s instastory 🧡
Using:
@skosmetics.co x @alketavejsiu Holiday Palette
Candle! LipPowder 🧡 #sendnudes
...

Today’s Combo! 🧡
Caramel Palette, a delicious combination of warm natural shades and Naked, the perfect Nude LipPowder that every girl needs!
Caramel Palette - 3800 all
Naked LipPowder - 1990 all
#skosmetics #sendnudes #onthego
...

SKosmetics Dream 💭 #skosmetics #sendnudes #onthego #caramelpalette ...

Queen @oriolamarashi using LipPowder #firework ♥️
MUA: @sagerimakeup
...

On a closer look 👀 💕 #skosmetics #sendnudes ...

Holiday Palette + Luce Lipgloss from our collaboration with @alketavejsiu is the perfect combination on a rainy day😍 ...

We have tried to get the best from both worlds💕
Gorgeous but also nourishing 😍
Hydrating but also pigmented ✨
Comfortable but also long lasting 🤭
#skosmetics #sendnudes
...

Top shelves 😍💕 #skosmetics #sendnudes #onthego ...

Our girls😍✨ I keni provuar LipPowders? Cila eshte ngjyra e preferuar?😍♥️ #skosmetics #sendnudes #lippowders ...

It’s cold outside ❄️😍 #skosmetics #holidaycollection #skosmeticsxalketavejsiu ...

That LipPowder combination😍 Tell us your favorite Lip Combo using our Send Nudes Collection💕
@deamichellee
#skosmetics #sendnudes
...

Starting this year fresh and with sparkle ✨ #skosmeticsxalketavejsiu #holidaycollection ...

Repost @skinfluencer.al

On the eyes: Holiday Palette x Alketa Vejsiu to create her New Year look 😍

Which is your favorite shade so far? 🙈❤️

#skosmetics #holidaycollection #alketavejsiu #crueltyfree #madeinitaly
...

Firework 🎇

Red lip-powder with satin feeling that last all day ❤️

Skosmetics x Alketa Vejsiu
@alketavejsiu

#holidaycollection #skosmetics #redlipowder #madeinitaly🇮🇹
...

@deamichellee New Years look created with Holiday Collection x @alketavejsiu 😍✨ #skosmetics #holidaycollection #alketavejsiu ...

This was definitely the palette of last night😍🎁 #skosmeticsxalketavejsiu #holidaycollection ...

RRETH NESH

Kjo markë kozmetike është krijuar për ju! Le ta zbulojmë atë.

Në SKosmetics, ne besojmë thellësisht në fuqinë e kozmetikës – mënyrën se si ajo e transformon atë që jemi, mënyrën se si ndihemi, si e shohim veten. Pavarësisht nëse jeni ose jo në humor për të qenë magjepsëse ose nuk doni të vendosni grim, ne dëshirojmë që ju të ndiheni si vetja juaj më e mirë.

E themeluar nga Vlogerja e bukurisë Sara Karaj, SKosmetics është një kozmetikë e krijuar për ta bërë më të lehtë përditshmërinë tuaj! Frymëzuar nga përvoja e gjatë e Sarës me produktet e kozmetikës dhe komuniteti i saj i bukurisë në internet, SKosmetics është krijuar për të fuqizuar dhe nxjerrë në pah çdo aspekt të personalitetit tuaj.

PËRSE E DUAM:
TË PIGMENTUARA
KOHËZGJATJE E LARTË
E PA TESTUAR NË KAFSHË
E NDËRTUESHME
LEHTËSISHT E TRANSPORTUESHME
Select your currency
EUR Euro
ALL Albanian lek