Dikush nga Franca bleu

Paleta Blushed

2ditë më parë.

×
POROSIT TANI
POROSIT TANI
Blej
Send Nudes

- Send Nudes Collection

€61

SHIKO PRODUKTET

NA NDIQNI @SKOSMETICS.CO

It’s the whole palette for me! 💕#skosmetics ...

@henrigjata_mua
That Caramel palette glow ✨🤭 #skosmetics
...

Holiday Collection is officially SOLD OUT in our website! Thank you so much for your love and support. 💕 #skosmetics ...

The perfect Valentine doesn’t exi . . . 🤭💕 #skosmetics ...

The perfect three: Candles, Firework & Luce. Hurry up, tonight is the last day of the sales! #skosmetics ...

Fetish is our best seller from the Valentine edition sales! There are only 24 hours left to get your hands on these product for this great price! 💕 #skosmetics ...

This is you last chance to order the Holiday Collection, so you may only order it now with a discount as the Lust4Life bundle. 💕

Kjo eshte mundesia juaj e fundit per te blere koleksionin Holiday, prandaj mund ta porosisni tani me ulje si paketa Lust4Life. 💕 #skosmetics
...

Manifest this to be on your makeup vanity, so this could be your view everyday! 🤭💕 #skosmetics ...

Who would be happy to get the Affection bundle as a gift from her significant other this Valentine’s day? 💕 #skosmetics ...

If you could grab one item only, which one would you grab? 💕

Nese do mund te merrje vetem nje produkt nga gjithe produktet tona, cilin do zgjidhje? 💕 #skosmetics
...

Another glam look using the Holiday palette for the eyes & Candles, Naked and Luce for the lips. 💕 #skosmetics #holidaypalette #candles #naked #luce ...

Which shade is your favorite one? 🤎

Cili nga tonet eshte i preferuari juaj? 🤎

#skosmetics #caramelpalette #onthegocollection
...

A must for every makeup look 💕#skosmetics #candles #sendnudescollection ...

We have a major ✨Brush Crush✨ over these 🤭 ...

Everything you need to take your look to the next level! 💕 #skosmetics #sendnudescolleection ...

Can you feel the fireworks? Firework is on SALE! 🤭 👄 #firework @amelja_lala ...

Which product would you like to buy the most? 🥰 #skosmetics #onthego #brushcrush ...

The highly requested tutorial using the Holiday Palette. 💕
Chills & Naked on the lips 👄 #skosmetics #holidaycollection #chills #naked
...

Sunday is for lazy brunch, Blushed palette and a mix of Lingerie and Chills. 💕 #skosmetics #blushedpalette #lingerie #chills ...

@vjosamua
This look gave us Chills 🤭💕 #skosmetics #chillslippowder #sendnudescollection
...

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved for at least 5 minutes.

RRETH NESH

Kjo markë kozmetike është krijuar për ju! Le ta zbulojmë atë.

Në SKosmetics, ne besojmë thellësisht në fuqinë e kozmetikës – mënyrën se si ajo e transformon atë që jemi, mënyrën se si ndihemi, si e shohim veten. Pavarësisht nëse jeni ose jo në humor për të qenë magjepsëse ose nuk doni të vendosni grim, ne dëshirojmë që ju të ndiheni si vetja juaj më e mirë.

E themeluar nga Vlogerja e bukurisë Sara Karaj, SKosmetics është një kozmetikë e krijuar për ta bërë më të lehtë përditshmërinë tuaj! Frymëzuar nga përvoja e gjatë e Sarës me produktet e kozmetikës dhe komuniteti i saj i bukurisë në internet, SKosmetics është krijuar për të fuqizuar dhe nxjerrë në pah çdo aspekt të personalitetit tuaj.

PËRSE E DUAM:
TË PIGMENTUARA
KOHËZGJATJE E LARTË
E PA TESTUAR NË KAFSHË
E NDËRTUESHME
LEHTËSISHT E TRANSPORTUESHME
Select your currency
EUR Euro